Midnight Gece Kulübü Girne

Sıradaki içerik:

Midnight Gece Kulübü Girne

e
sv

Hanedan GeceKulübü-Hanedan Night Club Katalog

58 okunma — 22 Temmuz 2019 17:12
avatar

Gece Club

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hanedan Gece Kulübü

Genel olarak herkes gece hayatını sever. Bu doğrultuda eğlence ve gece kulüpleri denildiğinde akla hemen Kıbrıs geceleri gelir. Çünkü Kıbrıs eğlence merkezinin göbeği olan ve bu anlamda misafirlerine kapısını sonuna kadar açan eğlenceli bir şehirdir. Kıbrıs’a gelip hangi eğlence mekanına gitmeye karar veremeyen insanlar için önerimiz Hanedan Gece Kulübüdür. Kıbrıs’ın eski ve çok tutulan eğlence mekanlarından biri olan bu özel mekan misafirler tarafından oldukça beğeniliyor. Ortamı ve eğlence anlayışı olarak net olarak söyleyecek olursak Hanedan gece kulübüne gidip de asla yerinizde oturamayacağınızı söylemek istiyoruz. Dansçı bayanların birbirinden güzel olması ve bu anlamda müzikle uygun ritimde ateşli bir şekilde dans etmesi adeta yürekleri ağza getirecek.

Kimler Hanedan Gece Kulübüne Gidebilir?

Bu anlamda hiç bir ayrım yapmadan genç,yaşlı herkes hanedan gece kulübüne giderek doyasıya eğlenebilir. Ekstra olarak eğlenceyi ruhunda yaşayan ve gecesini anlamlı hale getirmek isteyen misafirler hanedan gece kulübüne gittiğinde bu mekandan oldukça memnun ayrılacaklarına eminiz. Bunun yanı sıra eğer 18 yaşınızı doldurmayan misafirlerimiz için hanedan gece kulübüne girmek yasaktır. Hanedan gece kulübünün uygunluğu göz önüne alınarak bu özel mekana girirş yaptığınızda yanınızda muhakkak kimliğiniz,pasaportunuz veya öğrenci kimliğiniz bulunmaktadır. Program sonunda özel veya saatlik program satın almak isteyen kişiler kesinlikle temizliğine,bakımına ve görünüşüne özen göstermelidir.

Hanedan Gece Kulübüne Ulaşım Sıkıntısı Var mıdır?

Hanedan gece kulübü Kıbrıs’ın Lefkoşa Alayköy bölgesinde yer alır. Hava alanına yaklaşık olarak 30 km olduğu için taksiyle hava alanından hanedan gece kulübüne gelmeniz yaklaşık olarak 30 dakika kadar sürmektedir. Bunun yanı sıra hanedan gece kulübü Lefkoşa’ya 11 km, Girne’ye ise 33 km uzaklığındadır. Eğer taksi dışında bir araçla mekana gelmek isteyen misafirlerimiz Hanedan Gece Kulübünü arayıp bünyemizden özel VİP araç tahsis edebilir. Kısacası ulaşım veya diğer kafanıza takılan problemleri ortadan kaldırmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Siz sadece eğlenmenize odaklanmanızı istiyoruz.

Hanedan Gece Kulübü Program Şovları  ve  Saatleri

Hanedan gece kulübü mükemmel şovları ve ateşli bayanların dansı yaklaşık 21.00’de başlayarak gece 01.00’de program son buluyor. Bu saatler arasında farlı programı olan fakat şovları kaçırdığı için üzülen misafirlerimizi de düşünerek hem gündüz hem de gece programı ilave ettik. Dolayısıyla gece program 01.00 ‘de başlayıp sabah 09.00’da son bulurken, gündüz programında ise; 09.00 da program ve şovlar başlayarak akşam 18.00 gibi program son buluyor. Dolayısıyla eğlenceye doymayan misafirlerimiz için birebir program hazırladık.

Sizin icin hizmet veren uzman sitemiz www.gecehayati.vip ziyaret etmenizi tavsiye  ediyorum.

Kıbrıs Gece Hayatı

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli