Rose Afrodit Gece Kulübü

Sıradaki içerik:

Rose Afrodit Gece Kulübü

e
sv

Harem Gece Kulübü

44 okunma — 28 Haziran 2019 22:43
avatar

Gece Club

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Padişahlara Layık Harem Night Club

 

Dünyanın dört bir yanından insanların ortak amaçlarından biri güzel bir tatil geçirmek, vakit ve imkan varken biriktirebildiği kadar güzel anılar biriktirmek. Herkesin hayalindeki tatilin tanımı bu olsa kimimiz sakin, dinlendirici ve huzur bulduran mekanları tercih etmekte, kimimiz de dopdolu sahillere sahip denizlere, capcanlı turizm beldelerine akın ederek turizminin tadına varmayı önemsemekteyiz. Kıbrıs sahip olduğu özelliklerle her türden tatil severlerin beklentilerine cevap verebilecek bir tatil yöresi. Tarihi kimliği milattan önceki dönemlere kadar uzanan Kıbrıs’ın henüz keşfedilmeyi beklenen huzurluktaki bahçeleri sizleri sakinleştirecek, sımsıcak denizi ve capcanlı sahil şeridiyle de hareketli tatil isteyenleri fazlasıyla memnun edeceğinin garantisini verebiliriz.

Kıbrıs’ın bir de öyle bir özelliği var ki, tüm bu doğal güzellikleriyle yarışabilecek düzeyde. O da Lefkoşa ve Girne’nin hareketli gece hayatı ve gece kulüpleri. Bunlardan biri benzersiz konseptiyle sizlerin beğenisine sunacağımız Harem Night Club.

Harem Night Club Padişah Gibi Hissettiriyor

Adından da anlaşılacağı üzere Harem Night Club, kendine has konseptiyle fark yaratarak rakiplerinin önüne çıkıyor. Mekana ilk girdiğinizde saraya girmiş gibi izlenim bırakması Harem Night Club‘ın en büyük albenisi. Adımlarınızı attığınız andan itibaren muhteşem bir saray dekoru sizleri karşılıyor ve herkesin hayalindeki güzellikteki çalışanlar sizleri adeta bir padişah gibi hissettiriyor.

Harem Night Club‘ın sizleri padişah gibi hissettirmesindeki en büyük sır kuşkusuz sadece tasarımı değil. Mekan sınırları içerisinde dileğinizin gerçekleşmesi için, birbirinden güzel çalışanlardan istemeniz yeterli. Kaliteli müzik ve görsel uyumuna ev sahipliği yapan ateşli geceleri kusursuzlaştıran şeyse aklınızı başınızdan alacak olan Rus güzellerinin büyüleyici dansları oluyor. Bu şovların fazlasıyla memnun edeceğini garanti etsek de bununla yetinmeyenler için isteğe bağlı olarak davul-zurna ekibi istetebilir, hayalinizdeki bir geceyi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca özel günlerinizde, bekarlığa veda partilerinizde, sürpriz doğum günü ya da yıldönümlerinizde Harem Night Club sizlere özel hizmet seçeneğini de sunuyor.

Harem Night Club’ın Program Saatleri

 

Müşteri memnuniyetinin her detayda düşünüldüğü Harem Night Club‘da gece ve gündüz ayrı ayrı olmak üzere programlar mevcut. Saat 21:00’da başlayan gece programı mekanın en gözde ve talep gören programı olarak düşünebilirsiniz. Gece 01:00’a kadar Rus dansçı kızların seksi dansları ve temposu karşısında soluğunuz kesilecek. Gece 01:00’den itibaren ise bu büyüleyici güzellikteki kızlarla özel olarak görüşme imkanı elde edebilir ve sabahlara kadar padişah rüyanızı devam ettirebilirsiniz. Sıklıkla sağlık kontrolünden geçirilen ve müşterilerin beğenisine sunulan dansçı kızların güvenirliliğinden şüpheniz olmasın.

Gecelerin uzun sürdüğü Harem Night Club‘da gündüz kuşağında da eğlence devam ediyor. Sabah 11:00’de yeniden eğlencenin start aldığı mekanda 18:00’a müziğin sesi hiç susmuyor.

Harem Night Club Kıbrıs’ın Merkezinde

 

Sınırsız eğlencenin adresi Harem Night Club Kıbrıs’ın tüm önemli merkezilerine eşit mesafede bulunuyor. Ercan Havaalanına 35, Lefkoşa şehir merkezine 11, Girne’ye ise 33 kilometre uzaklıkta bulunan mekana her noktadan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca mekan sahipleri sizler Harem Night Club‘ı tercih edesiniz diye her türlü kolaylığı gösteriyor. Padişah gibi hissedebilmeniz için isterseniz otelinizden, isterseniz dilediğiniz başka bir noktadan araç talep edebilir, ekonomik transfer bedeliyle hayallerinizdeki geceyi geçirebileceğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.

Harem Night Club’a Giriş Sorunsuz

Her gece kulübünde olduğu gibi bazı ufak tefek prosedürlere sahip olan Harem Night Club‘a girebilmeniz için 18 yaşında ya da üstünde olmanız gerekiyor. Ayrıca geceyi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilmeniz için mekan sahipleri kimliğinizi yanınızda bulundurmanızı tavsiye ediyor. Bunun dışında mekan içerisinde fotoğraf çekmek ya da video kaydı almak işletme tarafından yasaklanmış durumda.

Kıbrıs Gece Hayatı

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli