Melekler Night Club Kıbrıs

Sıradaki içerik:

Melekler Night Club Kıbrıs

e
sv

Rose Afrodit Gece Kulübü

73 okunma — 28 Haziran 2019 22:40
avatar

Gece Club

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yıllara Meydan Okuyan Güzellik Rose Afrodit Night Club

Tarih boyunca turistlerin uğrak yeri olan Kıbrıs’ta günümüzde birçok gece kulübü ve eğlence mekanı mevcut. Bunların en bilindik mekanlarından biri olarak Rose Afrodit Night Club‘tan bahsedebiliriz. Rakiplerinin aksine uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren ve adından sıkça söz ettiren Rose Afrodit Night Club, yılların verdiği deneyimi müşterileriyle buluşturmaktan vazgeçmeyen bir mekan.

Akdeniz’in eşsiz doğası ve iklimine sahip tatil bölgesi denilince akla ilk gelen ülke olarak Kıbrıs ön plana çıkıyor. Her mevsim ziyaretçileri kendisine çeken bu Akdeniz’in en büyük üçüncü adası, Girne gibi deniz turizminin en büyüleyici sahillerine, Lefkoşa gibi gece kulüplerinin her daim aktif olduğu bir şehre sahiptir.  Eğer sizin de tatil planlarınızda deniz, kum, güneş ve yanında geceleri sınırsız eğlenmek varsa Kıbrıs’ı tercih etmek harika bir karar olacaktır. İster gündüzleri Girne’de denizin keyfini çıkarıp güneşlenebilir, isterseniz de Kıbrıs’ın doğal güzelliklerini ve tarihi dokusunu soluyabilirsiniz. Geceleri ise bambaşka alemlere dalabilir ve rüya gibi bir tatil geçirebilirsiniz.

Yılların Kalitesi: Rose Afrodit Night Club

 

Geleneksel ve köklü bir geçmişe sahip olmasının avantajlarını sizlere sunan bu gece kulübünün görsel teması ve iç tasarımı devamlı olarak kendini yenilemekte. Bu açıdan geleneksel değil yenilikçi bir vizyon edinen Rose Afrodit Night Club’ın hizmet kalitesinin yanı sıra sanatsal çizgisinden de büyük memnuniyet duyacaksınız.  30 farklı milletten sizlere bütün dertlerinizi unutturacak güzellikteki dansçı kızlar ve çalışanlara sahip Rose Afrodit Night Club’ta gecelerin ayrı bir tadı olurken, sabahların olmasını istemeyecek ve anın durmasını dileyeceksiniz.

Dediğimiz gibi yenilikçi bir vizyona sahip mekanda düzenli olarak konsept değişirken, kadrosundaki dansçı kızlar da devamlı olarak değişmekte. Böylece müşterilerine “Bir bahçede aynı çiçekten olursa o bahçe güzel olmaz” sözünü fazlasıyla hissettiren Rose Afrodit Night Club, çapkınların ve heyecan verici kaçamak arayanların unutamadığı bir mekan olarak yıllara meydan okuyor. Düşünsenize her yıl büyük keyif aldığınız ve memnun ayrıldığınız mekana bir sonraki yıl geldiğinizde sizi bambaşka bir konsept, bambaşka bir tasarım, bambaşka kızlar bekliyor ve sizi hep aynı seviyede memnuniyetle uğurluyor. Bu da tamamen Rose Afrodit Night Club’ın başarısı olarak bizleri şaşırtmıyor.

 

Rose Afrodit Night Club’ın En Büyük Albenisi

 

Gece 21:00’da başlayan gece programı, Rose Afrodit Night Club’ın en çok rağbet gören ve beğenilen programıdır. Saatler akşam 9’u göstermesiyle seksi müzikler çalmaya ve göz kamaştırıcı güzellikte dansçı kızlar şovlarını sergilemeye başlamakta, tüm müşterilerin ateşi yükselmekte. Ateşe kendilerini fazla kaptıran ya da bununla yetinmeyenler için Rose Afrodit Night Club’ta özel hizmet de mevcut. İsterseniz kişiye özel şovlarla rüya gibi bir gece geçirebilirsiniz.

Bunun yanında çok fazla gece hayatını sevmeyen ancak eğlenmekten de kendini alamayanlar için mekanda alternatif program seçeneği mevcut. Gündüz kuşağı olarak değerlendirebileceğimiz bu program saat 11:00’da başlamakta ve müzikler eşliğinde 18:00’da son bulmakta.

 

Rose Afrodit Night Club’a Nasıl Varırım?

 

Lefkoşa’nın Değirmenlik yöresinde bulunan Rose Afrodit Night Club, Ercan Havalimanına 16 kilometre mesafede bulunuyor. Araçla yaklaşık 15 dakika sürebilecek bir süreden sonra kulübe gelebilmeniz mümkün. Lefkoşa merkeze 10 dakikalık mesafesiyle de sadece gece eğlenmeyi değil aynı zamanda doğa turizmini tercih edenlerin de uğrak yerlerinden biri olan Rose Afrodit Night Club, Girne’ye ise 35 kilometrelik uzaklıkta bulunuyor.

 
Kıbrıs Gece Hayatı

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli