1. Anasayfa
  2. Kıbrıs

Ice Club Girne


0

Ice Club Girne kurulduğu zaman dilimi düşünüldüğü zaman o günlerden bu günlere, Girne adına kaliteli işlere imza atmayı başarmış olduğu gibi aynı şekilde misafirlerini oldukça etkilemişe benziyor olacak ki, her geçen gün daha da artan müşteri potansiyeliyle birlikte hizmet kalitesinden ve elitliğinden ödün vermeden yoluna oldukça sağlam adımlarla devam etmektedir. Fiyatları sunduğu seçenekler doğrultusunda düşünüldüğünde Kıbrıs’ın Girne şehrinde hizmet vermekte olan diğer gece kulüpleri ile kıyaslandığı zaman, oldukça uygun olan Ice Club Girne son zamanlarda birbirinden değerli konukların Girne’de eğlenmek istedikleri zaman uğradıkları ilk adres haline gelmiştir.

Sizler belki de bu Girne’nin en güzel gece kulüplerinden biri olarak hizmet veren Ice Club Girne’den bahsetmeden önce söylemek istediğim şey, genel olarak bir gece kulübünden ne bekliyor iseniz bir adım fazlasını sizlere sunacak olmasının yanında sizi adeta cennette gibi hissettirecek olan Ice Club Girne ile gecelerinizin farkını insanlarla birlikte doyasıya yaşama şansına sahip olabilirsiniz. Özellikle bulunduğu konum düşünüldüğü zaman, buraya ilk kez gelen bir insanı fazlasıyla etkileyecek ve hatta fazlasıyla büyüleyecek olan Ice Club Girne, manzarasıyla birlikte bile sadece, bu anlamda diğer örneklerinden çok daha öne çıkmaktadır. Belki de sahip olduğu manzara Girne’de pek sık rastlanabilecek bir çeşit olmadığı gibi dünyada da örneklerine oldukça az rastlanabileceğini düşünmekteyiz. Mekana girdiğini zaman ilk olarak ilginizi çekecek olan detay kesinlikle ürünlerin kalitesi olacaktır. Bütün dokuma işleri en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olduğu gibi, masalar ve kotlular buna takiben özenle seçilmiştir. Sizler de koltuklarda oturma şansını yakalarsanız tam olarak neyi kastettiğimizi oldukça net bir şekilde anlama şansını yakalayabileceksiniz.

İnsanların son zamanlarda oldukça fazla bir şekilde rağbet gösterdikleri yerlerin başında gelen Barcode Club Girne, elit bir konsepti kendisine örnek aldığı gibi aynı şekilde mekanında çaldığı şarkılar ile birlikte de bu düşüncelerini desteklemektedirler. Arkadaşlarınız ile birlikte geldiğiniz zaman kesinlikle unutulmaz bir gece yaşamanız adına oldukça güzel seçeneklerden biri olarak hizmet verecek olan ve sizleri memnun etmek adına elinden geleni yapacak olan bu nezih mekan, sizlerin istekleri doğrultusunda bünyesinde misafirlerine vip lounge hizmetini de en üst kalitede sunarak, uygun fiyatlarla misafirini mutlu etmektedir. Ice Club Girne’dan uzun uzun bahsetmek yerine onun sahip olduğu manzaranın ve mekanındaki kalitenin konuşması, buraya daha önce gelmeyen biri için yeterli ölçüde tavsiye olacağı gibi daha önce gelenlerin de rahatlıkla neyi anlatmak istediğimizi anlayacağı bir durum olacaktır. Girne’de oldukça farklı seçenekleri bünyesinde en zengin bir biçimde bulunduran ve misafirlerine çeşitli alkollü içecekler sunarak onları mest eden, son zamanlarda da beğeni anlamında oldukça kaliteli gece kulüpleriyle adı anılmakta olan Ice Club Girne sizlerin de bir kere ziyaret etmeniz dahilinde severek uğrak bir noktanız haline geleceği yer olacaktır.

Rotanızda böyle kaliteli bir mekanın varlığı, sizleri her zaman mutlu edeceği gibi eğlenmek istediğiniz zaman acaba nereye gitsem, acaba yeterince eğlenebilir miyim gibi çeşitli endişelerinizi giderecek bir seçenek olduğu gibi, sürekli olarak aktif olarak ağırladığı kaliteli dj’leri ile birlikte de ne çeşit bir arayış içindeyseniz buna karşılık vermek adına sizleri beklemektedir. Ice ClubGirne kurulduğu günden bu yana daima güvenilir adreslerden biri olmasının yanında, müşterinin memnuniyetini sağlamak adına da güzel kampanyalarını sürekli olarak misafirlerine sunmaktadır. Bu kadar kaliteli detayın birleştiği Kıbrıs’ın güzide şehri Girne’nin incisi olan Ice Club Girne sizleri de beklemektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir