1. Anasayfa
  2. Kıbrıs

Kuzey Kıbrıs’ın En Trend Barları

Kuzey Kıbrıs’ın En Trend Barları
Kuzey Kıbrıs'ın En Trend Barları
0

Kuzey Kıbrıs’ın En Trend Barları
Nihai bar deneyimi fikriniz ister muhteşem silüetler, ister çatı manzaraları veya birinci sınıf kokteyller olsun, bu yaz Kuzey Kıbrıs’taki
 en gözde barları listeliyoruz . Gece gökyüzü adayı büyülerken, kendinizi Kuzey Kıbrıs’ın sunduğu en tuhaf ortamlarda bulun.

Kuzey Kıbrıs’ın En Trend Barları -Yemyeşil Sahil Barı

Hepimiz kumsalda açık havada dans etmekten daha iyi bir duygu olmadığını biliyoruz, kum ayaklarınızın altında dokunulamayacak kadar yumuşak. Lush beach , Gazimağusa, Yeni İskele’deki Long Beach Resort’ta yer alan çarpıcı etnik tarzda bir plajdır . 

Gün batımı gökyüzünü boyadıktan sonra oryantal, çağdaş veya Karayip müziğinden eklektik müzik eşliğinde bir yıldız örtüsü altında dans edin. Serinletici kokteyllerin tadını çıkarın ya da üstünüzde parıldayan ufka doğru dağılmasını izlerken lezzetli bir nargile tadı deneyin.

Kuzey Kıbrıs'ın En Trend Barları
Kuzey Kıbrıs’ın En Trend Barları

Lush Beach Bar, Long Beach Resort, Gazimağusa

Çatı

Lefkoşa’da Concorde Hotel’in size sunduğu çatı katında eğlencenin en üst düzeyine hazır mısınız? Muhteşem müzik etkinlikleri, çarpıcı estetiği ve birinci sınıf olağanüstü hizmetiyle. The Roof, gün batımını ve şehrin ışıklarını parıldayan Lefkoşa’nın sıcak noktasında en özel anlarınıza ev sahipliği yapıyor.

The Roof, Concorde Tower Convention & Spa, Lefkoşa

Gökyüzü Salonu

Lord’s Palace otelinin en üst katında yer alan Sky Lounge & Bar’da büyüleyici bir manzara ve büyüleyici bir atmosfer sizi bekliyor . Bir bar, Girne Kalesi , Bellapais Manastırı ve Aziz Hilarion Kalesi gibi ünlü yerlerin saatlerce keyfini çıkarmak için ideal bir ortam sağlar. Ömür boyu sürecek anlar yaratırken kızıla boyanmış gökyüzünü izleyin. Ortamın tadını çıkarın. Adanın en popüler DJ’lerinin ve sanatçılarının performanslarını izlerken, ödüllü barmenler tarafından hazırlanan lezzetli atıştırmalıkların ve içeceklerin tadını çıkarın.

Sky Bar, Lord’s Palace Hotel, Girne

Sarmaşık Salonu

Girne’de bulunan Cheetah club içerisinde yer alan Ivy Lounge, gecenin büyüsünü hissettirecek muhteşem tasarımları ve gösterişli ambiyansı ile sizleri bekliyor. Tanınmış DJ’ler ve müzisyenler tarafından adanın sunduğu en iyi yetenek tarafından inanılmaz müzikle büyülenin. Kış aylarında Epic Cheetah club’da vahşi yanınızı da bulabilirsiniz.

IVY Lounge, Girne

ego çubuğu

Oyma taşlardan yapılmış çarpıcı bir kolonyal ev, bu büyüleyici bara ev sahipliği yapmaktadır. Ego bar, açık teras ve barında birçok farklı etkinliğe ve canlı müziğe ev sahipliği yapmaktadır. Güzel bir estetiğe sahip olup, sıcak ve samimi bir atmosferde kışın patlamış mısır ve şarap servisi yapmaktadır.

I Bar, Girne

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir