Playboy Gece Kulübü
Playboy Gece Kulübü - Playboy night club katalog ve fiyatları
0

Playboy Gece Kulübü :

Şüphesiz gece kulübü dendiğinde akla hemen Kıbrıs Gece Hayatı gelir. Kıbrıs’a gelen misafirler hemen bütçeye uygun ve en iyi şekilde eğlenecek mekan arayışına geçer. Araştırdıklarında ve hatta yolda birine sorduklarında bile alacakları tek cevap Playboy  Gece Kulübü olacaktır. Ercan Hava alanına 36 km, Lefkoşa’ya 13 km, Girne’ye ise 14 km uzaklıktadır. Dolayısıyla ulaşım olarak zor olsa da sizleri ulaşım sıkıntısından kurtarıyoruz. Playboy Gece Kulübünü arayarak ve bulunduğunuz yere özel VİP araçlarımızdan birini talep edebilirsiniz. Kaliteden asla ödün vermeyen ve bu anlamda gelen misafirlerinin oldukça beğenisini kazanıyor. Bu özel mekan sayesinde eğlenceye fazlasıyla doyacaksınız.

Sıcak Eğlenceli Ortamıyla PLAYBOY NİGHT CLUB ADRESİ

Vermiş olduğu enerji sizi sabit olarak yerinizde durmanızı engelleyerek doyasıya dans etmenizi sağlayacak. DJ’lerin seçmiş olduğu müziklerle ritimli bir şekilde dans eden kızların ateşli hareketleri ise yürekleri hoplatacak. Dansçı bayanların profesyonel dansı ve birbirinden güzel olmaları misafirlerin pür dikkat bu özel bayanların dansını izlemesini sağlayacak. Bu özel ve güzel dansçı bayanlar bütün misafirlerine şovunu izleyin. Ayrıca isteyenlere ise kişiye özel şovlarıyla daha da ortamın ambiyansını sıcağa dönüştürebilirler.

Playboy Gece Kulübü açılış ve program saatleri

Genel olarakPlayboy Gece Kulübü 22.00 ‘de açılır ve 01.00’ de program son bulur. Bu saatler arasında özel dansçı kızların şovlarıyla sıcak saatler geçirmesini istiyoruz. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız Playboy Gece Kulübünde özel saatlik programlar satın alabilirsiniz. Ve dansçı kızlarımızın sadece size özel şovlarını izleyebilirsiniz. Eğer böyle bir düşünce içerisindeyseniz Genel program başlamadan yani 21.00’den önce gelip talebinizi bildirmeniz gerekiyor. Bunun sebebi bu anlamda özel paket talepleri çok olduğu için, katalog da yer alan özel bayanların seçimi azalıyor. Bu yüzden uygun saatte gelerek beğendiğiniz ve istediğiniz bayanları tercih ederek saatlik veya gecelik programlar satın alıp eğlencenize daha da enerji katabilirsiniz. Playboy Night Club olarak genelde erkeklerin eğlenmesine yönelik  sıcak ve ateşli bir gece geçirmenizin yanı sıra ortamın ambiyansıyla da doyasıya eğlenme şansı yakalayacaksınız.

Playboy Gece Kulübü Hakkında

Kıbrıs’ın en eğlenceli ve her misafirini özel hissettiren Playboy Gece Kulübüne gitmek isteyenler için belirli şartlar vardır. Bunlardan biri her gece kulübünde olduğu gibi Playboy Gece Kulübünde yer alan +18 yaş kuralıdır. Maalesef 18 yaşından küçük olan misafirlerimiz bu özel mekana girmeleri mümkün değil. Bunun yanı sıra bu özel mekana girdiğinizde  farklı ortamı ve ambiyansı olduğu için içeride fotoğraf veya video çekmek yasaktır. Playboy Gece Kulübüne geldiğinizde ücretler  peşin mi veriliyor diye soran misafirler için peşin verildiğini net bir şekilde söyleyebiliriz. Ayrıca her gece kulübüne gittiğiniz gibi Playboy Gece Kulübüne geldiğiniz de mutlaka yanınızda kimliğiniz olmalıdır. Ekstra olarak eğer normal program dışında özel program satın almayı düşünüyorsanız mutlaka bakımınıza,kokunuza ve temizliğinize özen göstermelisiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir